درب پارکینگ اتوماتیک

انتخاب نوع جک برای درب پارکینگ اتوماتیک به وزن هر لنگه از درب، میزان تردد و ابعاد آن بستگی دارد. مثلا برای درب های با تردد بالا از جک های هیدرولیکی در درب پارکینگ اتوماتیک استفاده می شود. برای درب های با عرض بالا از جک های بازو بلند استفاده می شود. که البته بهترین گزینه بعد از بازدید فنی از محل توسط کارشناسان آشیان در (ایمن گذر) امکان پذیر و دقیق تر خواهد بود.


درب


درب پارکینگ اتوماتیک می تواند به یک یا دو جفت چشمی متصل شود تا از برخورد با موانع جلوگیری شود. معمولا چون درب پارکینگ اتوماتیک به داخل باز می شود، چشمی یا فتوسل را بیرون نصب می کنند ولی برای امنیت کامل و عدم برخورد درب پارکینگ اتوماتیک به مانع می توان یک جفت چشمی هم در داخل نصب نمود.

وجود فلاشر و آنتن تقویتی از دیگر تجهیزاتی است که می توان به درب پارکینگ اتوماتیک اضافه نمود. در حقیقت کار اصلی فلاشر درب پارکینگ اتوماتیک برای این است که به عابرین هشدار دهد که درب پارکینگ در حال باز شدن است و طبیعتا ممکن است که از پارکینگ اتومبیل خارج شود.

آنتن تقویتی نیز معمولا کنار فلاشر نصب می شود تا برد ریموت را افزایش دهد تا بتوان از مسافت دور تر از حالت استاندارد درب پارکینگ اتوماتیک را کنترل نمود. در چنین موقعیتی نقش فلاشر پر رنگ تر می شود و به مصرف کننده این امکان را می دهد که از مسافت دور با دیدن چشمک فلاشر دریابد که فرکانس ارسالی توسط ریموت عمل کرده و درب پارکینگ اتوماتیک در حال باز شدن یا بسته شدن است.

مقالات مرتبط

اپلیکیشن ساخت و طراحی درب پارکینگ

اپلیکیشن ساخت و طراحی درب پارکینگ

اپلیکیشن ساخت و طراحی درب پارکینگ