کرکره برقی شفاف

کرکره برقی شفاف

کرکره برقی شفاف که اغلب در مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند سطح بالایی از امنیت را با شفافیت ترکیب می کنند. این گونه کرکره ها در دامنه وسیعی از موقعیت ها شامل بانک ها، موزه ها، نمایشگاه ها، گالری ها و خرده فروشی ها کاربرد دارند. کرکره برقی شفاف بیشتر در اماکنی کاربرد دارند که دسترسی عموم به آن ها محدودیتی نداشته باشد و ارزش چیزهایی که در آن جا نگاه داری می شوند بالا باشد. کرکره برقی شفاف از نوارهای افقی از جنس پلی کربنات ساخته شده اند که تقریباً غیر قابل شکستن می باشند. این کرکره های کاملاً مستحکم، هنگام بسته شدن دید واضح و شفاف از مکان مورد نظر را ارائه می دهند. این کرکره ها حدود 83% شفاف هستند و عبور نور خورشید را از بین خود تا 92% امکان پذیر می سازد. از آنجا که در ساخت کرکره برقی شفاف از مواد تثبیت کننده uv استفاده شده است، رنگ آن ها از بین نمی رود و زرد نمی شوند و شفافیت منحصر به فرد خود را تا سال های زیادی حفظ خواهند کرد. کاربرد کرکره برقی شفاف در محیط های مختلف از لحاظ زیبایی شناختی در مقایسه با دیگر انواع کرکره ها تأثیر خوشایندی دارند.

کرکره برقی شفاف برخی از قابلیت های کرکره های شفاف و همچنین کرکره های برقی را با یکدیگر ترکیب کرده و آن ها را در قالب یک مجموعه به شما ارائه می کند. همین امر باعث شده است تا استفاده از کرکره برقی شفاف محبوبیت زیادی پیدا کرده و از آن ها برای مقاصد مختلفی مانند بانک ها، موزه ها، فروشگاه ها و یا گالری ها استفاده کنند. در این مقاله به معرفی کرکره برقی شفاف و همچنین معرفی مزایای استفاده از آن خواهیم پرداخت.

استفاده از مدل های مختلف کرکره برقی امروزه بسیار متداول و محبوب شده است. در این میان، انواع کرکره برقی شفاف را نیز می توان به عنوان یکی از محبوب و جدیدترین مدل های این کرکره ها معرفی کرد که استقبال زیادی از آن ها شده است. همانطور که از نام کرکره برقی شفاف می تواند حدس زد، این محصولات قادر هستند تا امنیت را در کنار شفافیت و نمایی زیبا برای شما به ارمغان بیاورند. ولی این تمام مزایای استفاده از کرکره برقی شفاف نیست، چراکه تمامی مزایای کرکره های برقی و اتوماتیک را نیز به همراه دارند. در ادامة متن به معرفی تفصیلی مزایای استفاده از کرکره برقی شفاف خواهیم پرداخت.


درب


کرکره برقی شفاف چیست؟

استفاده از کرکره برقی شفاف در این مکان ها می تواند یک گزینه بسیار ایده آل باشد. چراکه نه تنها عمل محافظت از اشیاء گرانبها را انجام خواهند داد، بلکه در عین حال این امکان را به افراد خواهند داد که قادر باشند از این اشیاء‌ و یا از محیطِ محافظت شده دیدن کنند. به عبارت دیگر، کرکره برقی شفاف را می توانید نوعی دیواره محافظ شیشه ای در نظر بگیرید.

جالب است بدانید کرکره برقی شفاف عموماً با استفاده از پلی کربنات ساخته می شود. پلی کربنات شفافیتی بسیار زیاد داشته و قابلیت دید را کاهش نخواهد داد، تاجایی که تخمین زده می شود تا درصد شفافیت تصاویر در پشت ورق های پلی کربنات حدود ۸۰ درصد حالت واقعی است. از سوی دیگر، کرکره برقی شفاف در طول روز جلوی عبور نور خورشید را نخواهد گرفت. تخمین زده می شود تا حدود ۹۲ درصد نور خورشید از کرکره برقی شفاف عبور کند. بنابراین، روشنایی محیط دیگر برای شما یک دغدغه نخواهد بود. ولی این تمام ماجرا نیست. کرکره برقی شفاف عموماً با استفاده از ورق های پلی کربنات ساخته می شود که قابلیت کنترل میزان نفوذ اشعه UV را نیز دارند. بنابراین، نور خورشید وارد شده به محیط داخلی شما عاری از اشعه مضر UV خورشید خواهد بود. همین امر باعث می شود تا طول عمر کرکره برقی شفاف نیز افزایش پیدا کند. چراکه اشعه UV خورشید به مرور زمان باعث زرد شدن و کاهش شفافیت شیشه خواهد شد.

کاربردهای کرکره برقی شفاف چیست؟

قابلیت محافظت بالا، مقاومت در برابر ضربه و در عین حال شفاف بودن باعث می شود تا بسیاری از ساختمان ها و کسب و کارها از کرکره برقی شفاف استفاده کنند.این نکته کلی را می توان در نظر داشت که از آنجایی که کرکره برقی شفاف ظاهری شفاف دارد، استفاده از آن ها برای بخش بندی و محدودسازی دسترسی به محیط های داخلی می تواند به عنوان گزینه ای ایده آل مطرح شود. برای مثال یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ را در نظر بگیرید. این فروشگاه ها ممکن است از کرکره های فلزی برای بخش های ورودی خود استفاده کنند، ولی برای محدود سازی دسترسی به برخی از فضاهای داخلی و یا همچنین برای ایجاد بخش بندی در محیط داخلی خود، می توانند از کرکره برقی شفاف استفاده کنند.

کرکره برقی شفاف از پیوندهای پلی کربنات کامپوزیت با کیفیت بالا ساخته شده اند که توسط لول های آلومینیومی تقویت شده اند.

طراحی و ساخت کرکره برقی شفاف امکان حداکثر استحکام و انعطاف پذیری را فراهم می کند و نصب آنها نیز آسان است. جنس پلی کربنات به همراه لوله آلومینیوم باعث شده استحکام بیشتر از فولاد باشد و در ساختار کرکره برقی شفاف مقاومت بهتری ایجاد می کند.

کرکره برقی شفاف دارای بیش از 80٪ شفافیت است ، بنابراین ، امکان دید عالی را فراهم می کند و پیوندهای شفاف UV تثبیت شده است ، به این ترتیب ، رنگ کرکره برقی شفاف از بین نمی رود. تمیز کردن و نگه داشتن کرکره برقی شفاف آسان است و در مقابل کلر و نمک دریایی نیز مقاوم است ، بنابراین برای فروشگاه ساحلی نیز مناسب است!

بسته به اندازه و عملکردی که برای کرکره برقی شفاف درنظر گرفته شده است ، می توان آنها را به عرض و ارتفاع خاص سفارشی کرد. کرکره برقی شفاف پلی کربنات به دلیل داشتن پایداری ، زیبایی و انعطاف پذیری بسیار مناسب برای فروشگاه های تجاری ، اداری ، بانک ها ، مدارس ، مراکز بهداشتی ، مغازه های جواهرات ، نمایشگاه های اتومبیل ، حتی ویلا و غیره بسیار محبوب شده اند.

طراحی کرکره برقی شفاف که از ظاهری ظریف تر برخوردار است ، بنابراین باعث می شود تصویر مغازه های شما به طور موثر بهبود یابد و می توانید از طریق کرکره برقی شفاف ورود و خروج به مغازه را مشاهده کنید.


درب


برخی دیگر از حقایق درباره کرکره برقی شفاف :

میزان انتقال نور 80-90٪ است.

پایداری را می توان در محدوده -40 تا 120 درجه سانتیگراد حفظ کرد.

در فضای باز 20 سال و در محیط داخلی تا 30 سال عمر می کند.

بازدارنده تابش است.

مطابق با استاندارد ROHS قابل بازیافت است.

هنگامی که دمای هوای خارج از خانه 0 درجه سانتیگراد باشد ، دمای محیط داخلی 23 درجه سانتیگراد ، درجه حرارت نسبی فضای داخلی حفظ می شود.

می تواند تا 80٪ از اشعه ماورای بنفش خورشید جلوگیری کند.

مزایای کرکره برقی شفاف :

1. این کرکره ها داری غلتک های براق ، درجه یک و صاف هستند

2. مناسب برای اکثر اماکن ، بهترین کرکره برای مناطق با پوشش های بزرگ و مناطق خارجی.

3. جابجایی آسان با ریموت یا سوئیچ دیواری

4. تمیز کردن آسان - حداقل تجمع گرد و غبار

5- می تواند همه ی کرکره های خانه را یکجا و با یک کلیک ببندید و مناسب برای مناطق بزرگ.

6. کنترل از راه دور کرکره برقی شفاف به شما امکان می دهد که برای دسترسی آسان نصب کنید.

7. بهترین امنیت و محافظت را فراهم می کند.