کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات وضوح و شفافیت و امکان مشاهده کالاها و همچنین انتقال نور را به صورت طبیعی امکان پذیر می سازد در حالیکه امنیت و حفاظت زیادی از عناصر، حشرات موذی و گرد و خاک را ارائه می دهد. در طراحی این کرکره ها از ورقه های آلومینیومی به عرض 100 میلی متر استفاده شده است که همین موضوع دید واضح و شفافی را به شما ارائه می دهند این گونه کرکره ها اغلب برای درب ها مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره برقی پلی کربنات برای مراکز فروش، فروشگاه ها، کلوب ها و هتل ها، کیوسک ها، کلوب های ورزشی، استادیوم ها، فرودگاه ها، مدارس و راهروها ایده آل می باشند. کرکره برقی پلی کربنات دارای موتوری هستند که با استفاده از نیروی برق عمل می کند، همچنین در این گونه کرکره ها دکمه خاموش روشن یا کنترل از راه دور وجود دارند که به عنوان امکانات اختیاری در نظر گرفته می شوند. همچنین در این کرکره ها سیستم پشتیبان گیری اختیاری در دسترس می باشد. کرکره برقی پلی کربنات اغلب در ابعادی با عرض بیش از 3600 میلی متر تولید می شوند. همچنین این کرکره ها ممکن است برای درب هایی با عرض بیش از 6000 میلی متر نیز استفاده شوند.

کرکره برقی پلی کربنات بطور گسترده در انواع مختلفی از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرند. کرکره برقی پلی کربنات یک ترموپلاستیک است که بسیار سخت و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است و جلوه ای جذاب به کسب و کار شما می بخشد. پلی کربنات به صورت واضح و مات در دسترس است و آن را به گزینه ای ایده آل برای ساخت و سازها و اهداف مرتبط با امنیت تبدیل می کند. برخی از جوانب مثبت و منفی کرکره برقی پلی کربنات در زیر آورده شده است.

پلی کربنات در حال افزایش تعداد سناریوها هستند. آنها تقریباً ناگسستنی هستند و می توانند در برابر نیروی عظیم مقاومت کنند. به همین دلیل از آنها در ساخت پنجره های ضد گلوله و سپرهای پلیس استفاده می کنند. آنها همچنین در ساخت کرکره های بانکها، دفاتر کاربرد دارند.

انسداد ماوراء بنفش یکی دیگر از موارد عالی در پلی کربنات است. این کیفیت باعث می شود که پلی کربنات به عنوان مواد مورد نیاز برای ساخت روكش و کرکره برقی در مراكز تجاری استفاده شوند.

کرکره برقی پلی کربنات نیز در مقایسه با شیشه ، اکریلیک یا پلاستیک های دیگر بسیار سبک هستند. این منجر به حمل و نقل آسان کرکره برقی پلی کربنات، نصب و کاهش هزینه های نیروی کار می شود .

کرکره برقی پلی کربنات در سایه های شیشه ای شفاف و همچنین سایه های مات برای پوشش بهتر موجود است. بسته به نیاز یک سازمان یا فرد ، کرکره برقی پلی کربنات می توانند به صورت شفاف یا رنگی شفاف باشند و همچنین کرکره برقی پلی کربنات انعطاف پذیری بالایی دارند.

یکی دیگر از عوامل مطلوب کرکره برقی پلی کربنات ، مقاومت بالای آنها در برابر گرما و سرما است. کرکره برقی پلی کربنات برای استفاده در هر نوع محیط سخت ایده آل هستند ، زیرا کرکره برقی پلی کربنات می توانند ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مصالح ساختمانی استاندارد داشته باشند. این ، همراه با خواص نوری عالی کرکره برقی پلی کربنات در نگه داشتن اشعه ماوراء بنفش در حالی که در تابش نور و آفتاب کافی قرار می گیرند ، آنها را به یک گزینه ایده آل برای گلخانه های گیاهان تبدیل می کند. علاوه بر این ، کرکره برقی پلی کربنات همچنین در برابر نور خورشید، باران و برف مقاوم هستند. این باعث می شود کرکره برقی پلی کربنات سالها در خارج از منزل باقی بمانند بدون اینکه نشانه هایی از زردی یا تغییر رنگ نشان دهند.


درب


مضرات کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات در مقایسه با سایر مواد مانند شیشه یا پلاستیک دارای معایب کمی هستند.

قیمت بالا یکی از مهمترین معایب کرکره برقی پلی کربنات است زیرا بسیار گرانتر از شیشه و سایر پلاستیک ها است. در نتیجه ، بسیاری از مصرف کنندگان تصمیم خود را برای انتخاب از انواع شیشه و پلاستیک می دانند ، که از مقاومت در برابر ضربه و حرارت کمتری برخوردار هستند. این مواد از نظر قیمت پایین تر از کرکره برقی پلی کربنات است و می تواند راه حل مناسبی برای خریدارانی که نیازی به سختی و مقاومت در برابر حرارت زیاد ندارند ، ارائه دهد.

کرکره برقی پلی کربنات همچنین نسبت به پاک کننده های ساینده ، مواد تمیز کننده قلیایی و حلال ها بسیار حساس هستند. بنابراین ، شما باید بسیار مراقب باشید تا از مواد حاوی استون ، بنزین یا هر نوع حلال آلی دیگر نسبت به کرکره برقی پلی کربنات جلوگیری کنید.

اگر قصد دارید برای فروشگاه خود یک کرکره تهیه کنید، گزینه های مختلفی را پیش روی خواهید داشت. امروزه کرکره های برقی با استفاده از اجناس مختلفی ساخته می شوند. برخی از این درب ها با استفاده از الومینیوم ساخته می شوند که یکی از محبوب ترین مدل ها است. ولی مدل های جدید و متنوع دیگری نیز ساخته می شوند که استفاده از آن ها می تواند کمک زیادی به شما کند و مزایای مختلفی را برای فروشگاه شما به همراه بیاورد. کرکره برقی پلی کربنات یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود.

در این مقاله قصد معرفی کرکره برقی پلی کربنات را خواهیم داشت و نحوة کارکرد، ویژگی ها و مزایای استفاده از این نوع کرکره های برقی را برای شما تشریح خواهیم کرد. با ما همراه باشید.


کرکره برقی پلی کربنات چیست؟

استفاده از کرکره برای مغازه ها و یا فروشگاه ها اتفاق جدیدی نیست و از این کرکره ها از سال ها پیش در مغازه ها استفاده می شده است. در گذشته عموماً از کرکره های فلزی و یا آهنی استفاده می شده است. این کرکره ها علیرغم داشتن امنیت بالا، امکانات کمی داشتند و وزن آن ها بسیار زیاد بود.

امروزه این کرکره ها دستخوش تغییرات مختلفی شده اند و مدل های مختلفی از آن ها ساخته شده است. به منظور آشنایی با کرکره برقی پلی کربنات باید توجه داشته باشیم که این نوع کرکره ترکیبی از دو نوع کرکره های پلی کربنات و همچنین کرکره های برقی است. بنابراین، کرکره برقی پلی کربنات هم مزایای کرکره های برقی و هم مزایای کرکره های ساده ساخته شده توسط پلی کربنات را به همراه خواهد داشت. بنابراین، برای شناخت بیشتر کرکره برقی پلی کربنات باید این دو نوع تجهیزات را به خوبی بشناسیم.


درب


مزایای استفاده از کرکره برقی پلی کربنات :

استفاده آسان: ماهیت برقی بودن کرکره برقی پلی کربنات باعث می شود که استفاده از آن بسیار آسان باشد. بنابراین، برای باز و یا بسته کردن این کرکره ها احتیاجی به دخالت خودتان نخواهد بود و تنها با استفاده از فشردن یک دکمه به صورت اتوماتیک باز و یا بسته خواهند شد. این کار صرفه جویی زیادی در زمان و انرژی شما خواهد کرد. این امر به خصوص زمانی محسوس خواهد بود که فروشگاه شما چندین کرکره بزرگ داشته باشد. تعداد بالای این کرکره ها و بزرگ بودن آن ها به این معنا خواهد بود که برای باز و یا بسته کردن آن ها باید وزن بسیار زیادی را جابجا کرده و انرژی زیادی مصرف کنید.

نصب بهینه: از آنجایی که باز و بسته شدن کرکره برقی پلی کربنات به صورت اتوماتیک و با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور انجام می شود، این کرکره ها را قادر خواهید بود در هر مکانی نصب کنید. یکی از عواملی که هنگام نصب کرکره فروشگاه ها باید مد نظر داشت، مسئله وجود فضای کافی برای باز و بسته کردن آن ها است. ولی از آنجایی که برای باز و بسته کردن کرکره برقی پلی کربنات احتیاجی به حضور فیزیکی شما نیست، قادر خواهید بود تا آن را در هر مکانی نصب کنید.

کنترل از راه دور: سیستم کنترل از راه دور کرکره برقی پلی کربنات این امکان را به شما می دهد تا کرکره های فروشگاه خود را از راهی دور و حتی از منزل خود کنترل کرده و باز و بسته کنید.

فرآیند تولید کرکره برقی پلی کربنات بسیار سازگار با محیط زیست نیست و نیاز به دمای پردازش بسیار بالایی دارد. همچنین به فسژن نیاز دارد که به دلیل اثرات بد آن برای سلامتی انسان مضرر شناخته شده است که از نظر محیطی نیز غیر دوستانه است. در نتیجه ، برای جلوگیری از خطرات آن بر سلامتی کارگران در طی فرآیند تولید، باید چندین اقدامات احتیاطی انجام شود.

وزن کم:‌ کرکره برقی پلی کربنات در مقایسه با سایر مدل کرکره های برقی، مانند کرکره های برقی آلومینیومی و یا فلزی وزن کمتری دارد. بنابراین فشار کمتری را محتمل ساختمان شما خواهد کرد و باز و بسته شدن آن نیز سریع و همچنین راحت تر خواهد بود. وزن کمتر به معنای وارد شدن فشار کمتری به موتور مرکزی این کرکره های برقی است و بنابراین طول عمر موتور بالابر آن ها نیز بیشتر خواهد بود.

شفافیت: در ساخت کرکره برقی پلی کربنات از ورق های پلی کربنات استفاده می شود. شفافیت یکی از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی های ورق های پلی کربنات است. بنابراین، اگر از کرکره برقی پلی کربنات برای ورودی فروشگاه خود استفاده کنید، محصولات و محیط داخلی فروشگاه شما حتی در زمانی که فروشگاه شما بسته است نیز قابل تماشا خواهند بود. این امر می تواند باعث شکل گیری تقاضا برای محصولات شما شده و فروش شما را افزایش دهد.