کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات وضوح و شفافیت و امکان مشاهده کالاها و همچنین انتقال نور را به صورت طبیعی امکان پذیر می سازد در حالیکه امنیت و حفاظت زیادی از عناصر، حشرات موذی و گرد و خاک را ارائه می دهد. در طراحی این کرکره ها از ورقه های آلومینیومی به عرض 100 میلی متر استفاده شده است که همین موضوع دید واضح و شفافی را به شما ارائه می دهند این گونه کرکره ها اغلب برای درب ها مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره برقی پلی کربنات برای مراکز فروش، فروشگاه ها، کلوب ها و هتل ها، کیوسک ها، کلوب های ورزشی، استادیوم ها، فرودگاه ها، مدارس و راهروها ایده آل می باشند. کرکره برقی پلی کربنات دارای موتوری هستند که با استفاده از نیروی برق عمل می کند، همچنین در این گونه کرکره ها دکمه خاموش روشن یا کنترل از راه دور وجود دارند که به عنوان امکانات اختیاری در نظر گرفته می شوند. همچنین در این کرکره ها سیستم پشتیبان گیری اختیاری در دسترس می باشد. کرکره برقی پلی کربنات اغلب در ابعادی با عرض بیش از 3600 میلی متر تولید می شوند. همچنین این کرکره ها ممکن است برای درب هایی با عرض بیش از 6000 میلی متر نیز استفاده شوند.

کرکره برقی پلی کربنات بطور گسترده در انواع مختلفی از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرند. کرکره برقی پلی کربنات یک ترموپلاستیک است که بسیار سخت و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است و جلوه ای جذاب به کسب و کار شما می بخشد. پلی کربنات به صورت واضح و مات در دسترس است و آن را به گزینه ای ایده آل برای ساخت و سازها و اهداف مرتبط با امنیت تبدیل می کند. برخی از جوانب مثبت و منفی کرکره برقی پلی کربنات در زیر آورده شده است.

پلی کربنات در حال افزایش تعداد سناریوها هستند. آنها تقریباً ناگسستنی هستند و می توانند در برابر نیروی عظیم مقاومت کنند. به همین دلیل از آنها در ساخت پنجره های ضد گلوله و سپرهای پلیس استفاده می کنند. آنها همچنین در ساخت کرکره های بانکها، دفاتر کاربرد دارند.

انسداد ماوراء بنفش یکی دیگر از موارد عالی در پلی کربنات است. این کیفیت باعث می شود که پلی کربنات به عنوان مواد مورد نیاز برای ساخت روكش و کرکره برقی در مراكز تجاری استفاده شوند.

کرکره برقی پلی کربنات نیز در مقایسه با شیشه ، اکریلیک یا پلاستیک های دیگر بسیار سبک هستند. این منجر به حمل و نقل آسان کرکره برقی پلی کربنات، نصب و کاهش هزینه های نیروی کار می شود .

کرکره برقی پلی کربنات در سایه های شیشه ای شفاف و همچنین سایه های مات برای پوشش بهتر موجود است. بسته به نیاز یک سازمان یا فرد ، کرکره برقی پلی کربنات می توانند به صورت شفاف یا رنگی شفاف باشند و همچنین کرکره برقی پلی کربنات انعطاف پذیری بالایی دارند.

یکی دیگر از عوامل مطلوب کرکره برقی پلی کربنات ، مقاومت بالای آنها در برابر گرما و سرما است. کرکره برقی پلی کربنات برای استفاده در هر نوع محیط سخت ایده آل هستند ، زیرا کرکره برقی پلی کربنات می توانند ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مصالح ساختمانی استاندارد داشته باشند. این ، همراه با خواص نوری عالی کرکره برقی پلی کربنات در نگه داشتن اشعه ماوراء بنفش در حالی که در تابش نور و آفتاب کافی قرار می گیرند ، آنها را به یک گزینه ایده آل برای گلخانه های گیاهان تبدیل می کند. علاوه بر این ، کرکره برقی پلی کربنات همچنین در برابر نور خورشید، باران و برف مقاوم هستند. این باعث می شود کرکره برقی پلی کربنات سالها در خارج از منزل باقی بمانند بدون اینکه نشانه هایی از زردی یا تغییر رنگ نشان دهند.

مضرات کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات در مقایسه با سایر مواد مانند شیشه یا پلاستیک دارای معایب کمی هستند.

قیمت بالا یکی از مهمترین معایب کرکره برقی پلی کربنات است زیرا بسیار گرانتر از شیشه و سایر پلاستیک ها است. در نتیجه ، بسیاری از مصرف کنندگان تصمیم خود را برای انتخاب از انواع شیشه و پلاستک می دانند ، که از مقاومت در برابر ضربه و حرارت کمتری برخوردار هستند. این مواد از نظر قیمت پایین تر از کرکره برقی پلی کربنات است و می تواند راه حل مناسبی برای خریدارانی که نیازی به سختی و مقاومت در برابر حرارت زیاد ندارند ، ارائه دهد.

کرکره برقی پلی کربنات همچنین نسبت به پاک کننده های ساینده ، مواد تمیز کننده قلیایی و حلال ها بسیار حساس هستند. بنابراین ، شما باید بسیار مراقب باشید تا از مواد حاوی استون ، بنزین یا هر نوع حلال آلی دیگر نسبت به کرکره برقی پلی کربنات جلوگیری کنید.

فرآیند تولید کرکره برقی پلی کربنات بسیار سازگار با محیط زیست نیست و نیاز به دمای پردازش بسیار بالایی دارد. همچنین به فسژن نیاز دارد که به دلیل اثرات بد آن برای سلامتی انسان مضرر شناخته شده است که از نظر محیطی نیز غیر دوستانه است. در نتیجه ، برای جلوگیری از خطرات آن بر سلامتی کارگران در طی فرآیند تولید، باید چندین اقدامات احتیاطی انجام شود.