کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی شیشه ای سیستمی مرکب از شیشه با مزایای درب ها یا پنجره های پلیمری را به شما ارائه می دهد. آسانی نصب سیستم و ویژگی های عالی این کرکره ها باعث شده است تا کرکره برقی شیشه ای در سراسر دنیا به شهرت قابل توجهی دست یابد. عرض این کرکره به حدود 50 میلی متر می رسد که همگی آن ها از شیشه ساخته شده اند. استفاده از این کرکره برقی شیشه ای باعث می شود نمایی هماهنگ و دو بعدی را مشاهده نمایید. کرکره برقی شیشه ای در برابر نیروی زیاد مقاوم می باشد و همچنین خراشیده نمی شود. دارای ظاهر جذاب و نیمه شفاف می باشد و دارای سطح صاف و عالی می باشد. مزایای کرکره برقی شیشه ای بسیار زیاد است که از جمله آن ها می توان به آسانی نصب کرکره برقی شیشه ای و در دسترس بودن انواع ابعاد آن، امنیت و مقاومت شیشه در برابر نیروی زیاد، مقاومت سطح آن در برابر خراشیدگی، ابعاد و سطح منحصر به فرد آن و در نهایت سیستم آلومینیومی آن از جمله دست گیره و پلت فرم های عمودی اشاره کرد. از دیگر مزایای کرکره برقی شیشه ای می توان به امنیت که در برابر مزاحمان ارائه می دهد اشاره کرد.

بسیاری از فروشگاه ها و محیط های تجاری می توانند از کرکره برقی شیشه ای استفاده کرده و از مزایای آن بهره ببرند. فروشگاه ها، بانک ها، گالری ها و نمایشگاه ها همگی جزو برخی از مکان هایی هستند که استفاده از کرکره برقی شیشه ای در آن ها مرسوم است.

توضیحاتی در مورد کرکره برقی شیشه ای:

کرکره برقی شیشه ای یکی از تجهیزاتی است که امروزه کسب و کارهای زیادی نسبت به استفاده از آن استقبال می کنند. دلیل این استقبال را می توان ویژگی خاص کرکره برقی شیشه ای دانست که تلفیقی از ویترین های شیشه ای و کرکره های سنتی و برقی است. استفاده از نما و ویترین شیشه ای در فروشگاه ها و یا به صورت کلی در ساختمان های تجاری امری جدید نیست و مدت ها است که افراد از شیشه و مزایای مختلف آن استفاده می کردند. به صورت کلی استفاده از شیشه برای ویترین فروشگاه ها بسیار متداول بوده است و دلیل آن نیز کاملاً مشخص است: ترفیع فروش. شیشه باعث می شود محصولات داخل ویترین بیشتر به چشم آمده و در نتیجه احتمال افزایش تقاضا برای آن ها نیز به همین منوال افزایش پیدا کند. از سوی دیگر، استفاده از کرکره برقی شیشه ای نیز یکی از بهترین گزینه ها جهت ایجاد امنیت و حفاظت از محیط های تجاری است. بنابراین، به صورت کلی می توان ادعا کرد که کرکره برقی شیشه ای ترکیبی از امنیت و پیشبرد فروش را برای شما به همراه خواهند داشت.


درب


کرکره برقی شیشه ای چیست؟

کرکره برقی شیشه ای نوعی کرکره برقی است که از تیغه های آن از اجناس شفاف مانند شیشه و یا پلی کربنات استفاده شده است. بنابراین، حتی در زمانی که این کرکره ها بسته هستند، عابران کماکان قادر خواهند بود پشتِ آن ها، یعنی داخل فروشگاه را تماشا کنند. ولی این امر به هیچ عنوان خدشه ای به امنیت فروشگاه شما وارد نخواهد کرد. برای ساخت کرکره برقی شیشه ای از یک چارچوب اصلی فلزی استفاده می شود که نقش اصلی آن تامین امنیت است. آسیب زدن به این چارچوب فلزی بسیار دشوار خواهد بود و از حیث امنیت هیچ تفاوتی با کرکره های فلزی و یا آلومینیومی ندارند. تفاوت کرکره برقی شیشه ای این است که در ساخت بخش هایی از تیغه های کرکره ای از شیشه و یا سایر مواد شفاف مانند ورق های پلی کربنات استفاده می شود.

از سوی دیگر، ویژگی دیگر کرکره برقی شیشه ای مربوط به برقی بودن آن است. این کرکره ها بر خلاف کرکره های سنتی به صورت خودکار باز و یا بسته می شوند. برای باز و بسته کردن کرکره برقی شیشه ای تنها کافی است یک دکمه را بفشارید. بنابراین استفاده آن ها بسیار آسان خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که تقریباً تمامی کرکره های برقی برای کارکرد خود احتیاج به یک فرستنده از راه دور (ریموت کنترل) ‌دارند.

بعد از توضیحاتی که در مورد کرکره برقی شیشه ای دادیم در ادامه به بررسی مزایای این نوع از کرکره ها می پردازیم.

مزایای استفاده از کرکره برقی شیشه ای شامل مواردی مانند امنیت و یا ویژگی های ظاهری می باشد که به اختصار توضیح می دهیم. البته لازم به ذکر است که در بحث محافظت تمامی کرکره ها این مزیت را تا حدودی دارا هستند. اما مزیت کرکره برقی شیشه ای از لحاظ فنی، برقی بودن آن است و مورد دیگری را نیز می توان به عنوان شیشه ای بودن و شفافیت ان بیان کرد. تقریبا موردی که در بیشتر کرکره ها مشابه می باشد، بالابردن افزایش امنیت است. همانطور که بیان شد، برای تهیه کرکره برقی شفاف از چارچوب فلزی استفاده می شود.که دارای استحکام بسیار بالایی است. برقی بودن این نوع از کرکره ها باعث افزایش ایمنی نیز می شود.

کرکره برقی شفاف در مقایسه با کرکره های سنتی که برای امنیت از قفل ها به صورت دستی استفاده می کردند بالاتر می باشد. یکی از موارد منفی در این قفل ها وجود دسترسی راحت و بدون دردسر به این نوع از قفل ها بود اما در نمونه کرکره برقی شیشه ای ان مورد مهم در نظر گرفته شده است.با استفاده ار کرکره برقی شفاف دغدغه های امنیتی شما به صفر خواهد رسید زیرا کرکره برقی شیشه ای تنها با استفاده از ریموت کنترل مخصوص باز و بسته می شود. جالب است بدانید هر کرکره از رمزگذاری و فرکانس های منحصر به فردی استفاده می کند که باعث می شود نفوذ به آن ها تقریباً غیرممکن و سخت شود.ویژگی های ظاهری کرکره برقی شیشه ای می توان شامل استفاده از اجناس شفاف مانند شیشه و یا پلی کربنات در ساخت تیغه این کرکره ها باشد تا ظاهر و ویژگی های منحصر به فردی پیدا کنند. ظاهر شفاف کرکره برقی شیشه ای باعث می شود تا نمای فروشگاه شما در زمان هایی که تعطیل هستید همانند یک ویترین شیشه ای به نظر برسد،‌ با این تفاوت که امنیت فروشگاه و مکان مورد نظر شما بسیار بیشتر از ویترین های شیشه ای است. همین زیبایی ظاهری باعث خواهد شد تا توجه بیشتری جلب شما بشود.


درب


برای ساخت کرکره برقی شیشه ای می توان از ورق های پلی کربنات استفاده کرد. در این میان می توان به قابلیت عایق بودن در برابر صدا اشاره کرد. امروزه مسئله صدا برای بسیاری از افراد به ویژگی مهمی تبدیل شده است.بیشتر افراد می خواهند در فضای اختصاصی خود ارامش داشته و ذهنشان از سر و صدای بیرون در امان باشد. بنابراین، اگرچه افراد حاضر در دو طرف کرکره قادر به تماشای فضای بیرونی هستند، ولی سروصدای هیچ ‌یک از طرفین با استفاده از کرکره برقی شیشه ای منتقل نخواهد شد و این یک مزیت بزرگ به شمار می رود. مورد دیگر در مورد کنترل نفوذ اشعه UV خورشید است. کرکره برقی شیشه ای میزان این اشعه را کنترل می کنند که این ویژگی در وهله اول باعث می شود این کرکره ها ثبات رنگ داشته باشند و رنگ آن ها پس از مدتی تغییر پیدا نکند، از سوی دیگر باعث می شود اشعه UV خورشید به محصولات فروشگاه شما آسیبی نرساند.