پرده های کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی شیشه ای ‎ ابزاری برای پوشاندن درب و پنجره های شیشه ای می باشد که از جنس پلی کربنات با شفافیت شیشه ای ساخته می شود. در واقع پرده های کرکره ای که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند، پیشینه تمامی کرکره های برقی را شامل می شوند. این نوع از پرده ها، دارای ضخامت بسیار عالی و شفافیت خوبی می باشند و در واقع می توان به غیر از استفاده به عنوان محافظ، به عنوان دکوراسیون نیز از این ابزار استفاده نمود. کرکره برقی شیشه ای، توسط موتورهای الکتریکی مدیریت می شوند و برای باز و بسته کردن کرکره باید از طریق این موتورهای برقی عملیات را انجام داد. برای اینکه امنیت و راحتی را به همراه کرکره برقی شیشه ای بتوان در اختیار گرفت، راه اندازی موتورهای الکتریکی جهت باز و بسته کردن این کرکره ها توسط کنترل های از راه دور انجام می شود. یعنی کاربران به راحتی می توانند از طریق دستگاه های کنترل از راه دور، کرکره را بالا و پایین بکشند و روزنه هایی را جهت عبور نور به داخل از طریق این کرکره ها ایجاد نمایند.


درب


معروف شدن این ابزار به عنوان کرکره برقی شیشه ای، به دلیل استفاده از لایه پلی کربنات در ساخت ورق های کرکره می باشد. این پلیمر مقاوم که مقاوم ترین عنصر در جهان شناخته می شود، باعث جذابیت و زیبایی منحصر به فردی در کرکره ها شده است. کیفیت و مرغوبیت جنس به کار رفته شده در تیغه های کرکره برقی شیشه ای ‎، باعث محبوبیت این کالا در زمینه دکوراسیون و امنیت ساختمان ها اعم از مسکونی، اداری، فروشگاهی و غیره شده است.

ساخت کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی شیشه ای ‎ در انواع جنس ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشد و هر کدام دارای کیفیت و مرغوبیت متفاوتی می باشند. در ایران نیز کارخانه های متعددی در زمینه ساخت و توزیع کرکره های برقی شیشه ای فعالیت می نمایند و هر کدام کیفیت و کارایی مختلفی را برای این ابزار در نظر می گیرند. جنس لایه پلی کربناتی که بر روی تیغه های این کالا به کار می رود، موجب کیفیت بالاتر این کالا نیز می شود و مسلماً هزینه ساخت و نصب بیشتری را نسبت به کالاهای کیفیت پایین تر دارند. اگر جنس پلی کربنات به کار رفته شده در تیغه های کرکره برقی شیشه ای از مرغوبیت خوبی برخوردار نباشد، به مرور زمان و با گذشت چندین سال استفاده از این ابزار، می توان کدری و مات شدن کرکره ها را مشاهده نمود. متاسفانه برخی از کارخانه های سازنده این کالا، به دلیل صرفه جویی در هزینه ها، از مرغوبیت و کیفیت کار می زنند و همین امر نیز باعث ایجاد هزینه های مضاعف در استفاده از کرکره برقی می شود؛ زیرا شخص یا سازمانی که از این نوع کرکره بی کیفیت استفاده می نماید، با دیدن کدر شدن و مات شدن تیغه های کرکره باید آنها را تعویض کند و در واقع هزینه های مضاعفی را پس از گذشت مدتی باید متقبل شود. البته مشتریان باید در زمان خرید و نصب این کرکره ها، کیفیت را شرط اول قرار دهند تا با مشکلات اینگونه مواجه نشوند.


درب


نحوه استفاده از کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی شیشه ای را بیشتر اوقات بر روی درب ها و پنجره های بزرگ شیشه ای به کار می برند. در واقع با استفاده از این ابزار، در زمان های مختلف می توان تابش نور را به درون ساختمان محدود نمود و یا با استفاده از نمای بیرونی ساختمان ها لذت بیشتری را به جمع خانواده هدیه کرد. زمانی که می خواهید یک کالای کرکره برقی را از جنس شیشه ای خریداری نمایید، باید به کیفیت تیغه های کرکره، ضخامت آنها، طرح آنها و همچنین موتورهای بالا برنده تیغه ها دقت ویژه ای داشته باشید. مجموعه یا شخصی که در خصوص فروش این محصولات فعالیت می نماید، برای شما این ویژگی ها را مقایسه می کند و پس از خریداری این ابزار، افراد با تجربه ای در فضای ساختمان شما، با نصب نمودن موتورهای بالا برنده کرکره برقی شیشه ای ‎، نسبت به نصب تیغه ها فعالیت خود را دنبال می کنند. این افراد با تجربه، نحوه کار با این ابزار را برای شما آموزش می دهند و برای نصب این محصول،از ابزارهای کمکی نیز استفاده می نمایند. در زمان نصب و استفاده از کرکره برقی شیشه ای باید دقت شود که موتور الکتریکی نصب شده بر روی تاج درب یا پنجره باید به صورت تراز قرار بگیرد تا طول عمر بیشتری داشته باشد. همچنین تیغه های کرکره باید به صورت آزادانه بالا و پایین بروند تا آسیب و صدمه ای به آنها وارد نشود. ممکن است در زمان بالا رفتن و یا پایین آمدن تیغه های کرکره، به گوشه ای از دکوراسیون ساختمان گیر کنند و همین امر باعث آسیب وارد شدن به این تیغه ها می شود.


درب


البته تابش نور خورشید به صورت مستقیم باعث کدر شدن و مات شدن تیغه های کرکره می شود و برای اینکه از این مشکل دوری کنید، باید از تیغه های با کیفیت و مرغوب پلی کربنات استفاده نمایید. اگر یک کرکره برقی شیشه ای مرغوب و با کیفیت عالی را در ساختمان خود استفاده نمایید، به غیر از اینکه از استقامت بالای آن برخوردار شده اید، می توانید از زیبایی و طول عمر بالای آن نیز استفاده نمایید.

مزایای استفاده از کرکره برقی شیشه ای

استفاده از کرکره های برقی شیشه ای، دارای مزایای فراوانی می باشد که در این قسمت به طور خلاصه هر کدام از این مزایا را تشریح می کنیم:

- طول عمر بالا: طول عمر تیغه های کرکره برقی شیشه ای ‎، بسته به جنس پلی کربنات به کار رفته شده در این تیغه ها متغیر می باشد.

- زیبایی: مبحث زیبایی در اکثر ساختمان ها مخصوصاً منازل مسکونی مطرح می گردد که استفاده از کرکره های برقی شیشه ای، یکی از بهترین عناوین انتخابی در دکوراسیون محسوب می شود.

- مقاوم بودن: این کرکره های برقی برخلاف ظاهر شکننده خود، دارای استقامت و مقاومت بسیار بالایی می باشند و در صورتی که از کالاهای مرغوب و با کیفیت استفاده نمایید، می توانید این استقامت را در شرایط مختلف امتحان نمایید.


درب


محصول مرتبط وجود ندارد

پروژه مرتبط وجود ندارد