معرّفی کاربردهای گسترده‌ی کرکره شفاف

کرکره شفاف، یک انتخاب هوشمندانه برای کافه‌ها و رستوران‌ها

کرکره شفاف ‎ ساخته شده از جنس پلی‌کربنات فشرده، به ‌دلیل استحکام، زیبایی و ویژگی‌های امنیتی، روز به روز کاربردهای گسترده‌ تری پیدا می‌کند. حالا دیگر کمتر کسی از متقاضیان این محصول است که نداند کرکره شفاف چه ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و علاوه بر ضدّ حریق و ضدّ سرقت بودن، مانع از نفوذ اشعه ماوراء بنفش خورشید به درون محل کسب و کار شما می‌شود. هنوز بسیاری در ایران فکر می‌کنند که کرکره شفاف فقط مناسب مکان‌های حساس، مثل بانک و طلافروشی و صرافی‌ها است. در این مطلب متوجّه خواهید شد که ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول، چقدر می‌تواند در بیشتر موارد، پرکاربرد و مفید باشد. بی‌شک یکی از ویژگی‌های هر کافه و رستوران با کیفیتی، طرّاحی داخلی باسلیقه و حرفه‌ای آن است که فضایی دلچسب، جذاب و راحت را برای مشتریان خود فراهم کند. به همین دلیل، یکی از آیتم‌هایی که مشتریان بخواهند به خاطر آن چنین جایی را به دوستان‌ شان پیشنهاد بدهند، قطعاً فضای مطلوب یک رستوران یا کافه است.

با این حساب، چطور است که دکوراسیون کافه یا رستوران شما از بیرون دیده شود؟

شما خیلی ساده با استفاده از کرکره شفاف به جای درب و ویترین، می‌توانید فضای داخلی رستوران خود و تصویر دلپذیر آن را حتّی به افرادی که قصد ورود به رستوران شما را ندارند نشان دهید و در ذهن آن‌ها برای انتخاب‌های آینده ثبت کنید. شاید فکر کنید که استفاده از درب و ویترین شیشه‌ای هم با هزینه‌ی کمتر همان کاربرد را دارد؛ اشتباه شما همین‌ جاست!

کرکره شفاف ‎ ، از نظر استحکام، ایمنی و زیبایی هرگز با شیشه‌ی معمولی قابل مقایسه نیست. شیشه معمولی بدون یک حفاظ فلزی به راحتی قابل شکستن است، در حالی‌که کرکره شفاف، ضدّ ضربه و حتّی ضد گلوله و مجهّز به سیستم هوشمند باز و بسته شدن بوده ودر عین ضریب ایمنی فوق‌العاده، از طرّاحی مدرن و زیبایی برخوردار است.


درب


بهترین گزینه برای فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های مبلمان خانگی و اداری

اجناسی که در این نمایشگاه‌ها به فروش می‌رسد غالباً ترکیباتی از چوب، پارچه و ام دی اف است که هر سه نسبت به نور آفتاب، حسّاس و آسیب‌پذیر هستند. در ضمن، در یک خیابان که به بازار فروش مبلمان شناخته شده است و تعدّد مغازه‌هایی با اجناس مشابه وجود دارد، مشتری‌ها در نگاه اوّل و گذرا، جذب مغازه‌های زیباتری می‌شوند که بتوانند تنوّع اجناس آن‌ها را از بیرون ببینند و محک بزنند. بنابراین، کرکره شفاف مناسب‌ترین گزینه به عنوان درب و ویترین این مغازه‌هاست.


درب


کرکره شفاف ‎ می‌تواند در عین حال که مثل شیشه عمل نموده و اجناس، مبلمان، کمدها و میز و صندلی‌ها را از بیرون قابل رؤیت ‌کند، همچنین موجب ورود نور کافی به درون محیط فروشگاه شده و شما را در طول روز از گرما و زیبایی نور طبیعی بهره‌مند کند و می‌توانید حتّی با این ویژگی، گلدان‌های سبزی برای تلطیف فضای کسب خود نگهداری کنید. در عین حال کرکره شفاف به دلیل خاصیت ضدّ UV بودن، اجناس چوبی و روکش‌های پارچه‌ای آن‌ها را از رنگ‌پریدگی بر اثر اشعه آفتاب حفظ می‌کند.


درب


کاربرد کرکره شفاف در بوتیک‌ها و فروشگاه‌های حوزه مد و لباس

یک فروشگاه مد، وقتی جذاب‌تر است که فضایی مدرن مطابق با تغییرات روز داشته باشد. در واقع، به روز بودن ظاهر یک فروشگاه مُد و لباس، این پیامِ غیرمستقیم را برای مشتریان خود دارد که واقعاً آنچه در این فروشگاه هست، مطابق با آخرین مد جهان است. استفاده از کرکره شفاف، همین هدف را برای شما تأمین می‌کند و توجّه مشتری‌های سختگیر و باسلیقه را به فروشگاه شما جلب خواهد کرد.


درب


درب


در حال حاضر، در بسیاری از نقاط جهان، فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش مشهورترین برندهای مُد و لباس در مراکز تجاری بزرگ، به منظور محافظت همه‌جانبه از محلّ کسب خود و همچنین افزایش جذابیت فروشگاه برای مشتریان، از کرکره شفاف استفاده می‌کنند.

مصارف خانگی کرکره شفاف

در خانه‌های سبک مدرن، همیشه دو مسئله‌ی مهم در تضاد بوده‌اند؛ نورگیر بودن و حفظ امنیت منزل در مقابل سرقت. حالا دیگر معماران می‌توانند با امکانی که استفاده از کرکره‌های شفاف در اختیارشان می‌گذارد، با خیال راحت، خانه‌هایی با نورگیر بزرگ و زیبا طراحی کنند و ساکنان منازل به خصوص خانم‌های خانه‌دار، می‌توانند با خاطری جمع از بابت امنیت محلّ زندگی‌شان، از روشنایی داخلی منزل لذّت ببرند و گلدان‌های زیاد پرورش بدهند.


درب


کرکره شفاف ‎، مقاوم و ضدّ ضربه و مجهّز به ورقه‌های پلی کربنات فشرده و میله‌های فولادی است و بهتر از هر حفاظی می‌تواند از فضای داخلی منزل شما محافظت کند. ضمن این‌که باز و بسته شدن آن برخلاف درب و پنجره‌های معمولی که به صورت مکانیکی و با استفاده از دستگیره‌ است، الکترونیکی و با استفاده از یک سامانه‌ی هوشمند است که تعیین محل نصب تأسیسات آن به نظر شما بستگی داشته و می‌تواند از دسترس مهاجم و متجاوز به دور باشد. از طرفی کرکره شفاف مجهّز به کنترل هوشمند نیز بوده و از راه دور توسط شما قابل مدیریت است. البته این محصول، رنگ‌بندی هم دارد و در صورت تمایل، رنگ‌های دیگر آن نظیر دودی، آبی و غیره نیز در دسترس است.

در فرودگاه‌ها، پایانه‌ها و انواع فضاهای وسیع عمومی

در فضاهای سربسته‌ی عمومی مثل سالن فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها، استفاده از کرکره شفاف می‌تواند یک انتخاب عالی به عنوان دروازه‌های ورود و خروج و همچنین جداساز فضاهای داخلی باشد. به خصوص در مورد دوّم که در حال حاضر معمولاً از پارتیشن‌های ساده استفاده می‌شود و در صورت نیاز به ایجاد تغییرات، به صرف وقت و انرژی زیادی متّکی است، استفاده از کرکره شفاف ‎ به عنوان پارتیشن‌های هوشمند بسیار سودمند و عاقلانه خواهد بود، به چند دلیل؛


درب


اوّل اینکه به طور مثال به منظور جداسازی فضای مسافران از سالن انتظار و گیت کنترل بلیط، هم از امنیت کافی برخوردار است و هم مسافران و همراهان می‌توانند تا قبل از ساعت حرکت یکدیگر را ببینند. همچنین کار مأموران حراست نیز راحت تر می‌شود.

دوّم این‌که معمولاً با تغییر در تصمیم‌های مدیریت داخلی این اماکن، معمولاً پیش می‌آید که گاهی تشخیص بر برداشتن یا برگرداندن بعضی پارتیشن‌ها با اهداف مختلف باشد و اگر این پارتیشن‌ها کرکره شفاف باشند، به راحتی با فشار یک کلید برداشته و قابل برگرداندن هستند. به این ترتیب ضمن مدرنیزه کردن یک فضای عمومی، در صرف وقت و هزینه نیروی انسانی صرفه‌جویی شده و با مشکل دپوی پارتیشن‌های اضافی روبرو نخواهند شد.

محصول مرتبط وجود ندارد

پروژه مرتبط وجود ندارد