محدوده قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی ‎ بسته به جنس و مرغوبیت پلیمر به کار رفته در تیغه های کرکره ها متفاوت می باشد. باید قیمت کرکره برقی را به دو پارامتر مهم وابسته دانست. ابتدا اینکه موتور برقی به کار رفته شده در کرکره ها از چه مرغوبیتی برخوردار می باشد و دوم اینکه جنس تیغه های کرکره تا چه حدی مرغوب می باشد. با در نظر گرفتن اینکه جنس کرکره برقی از نوع فلزی یا شیشه ای می باشد نیز می توان قیمت های مختلفی را برای انواع کرکره ها در نظر گرفت. البته در بحث قیمت کرکره برقی برخی از سازنده ها برای اینکه به مشتریان خود احترام بگذارند و از طرفداری آنها حمایت کنند، کالاهای بسیار عالی را در محصولات کرکره برقی خود استفاده می نمایند و به مراتب قیمت های بالاتری را نیز برای اینگونه محصولات ارائه می دهند. مشتریان نیز با دریافت کردن این گونه محصولات با کیفیت، تا مدت ها از هزینه های تعمیر و نگهداری معاف می باشند و در واقع تا حد قابل ملاحظه ای در هزینه های خود صرفه جویی کرده اند.


درب


پارامترهایی را که می توان به صورت مستقیم در قیمت کرکره برقی دخیل دانستن، عبارتند از:

- جنس تیغه های کرکره برقی

- موتور الکتریکی کرکره برقی

- طرح های کرکره برقی

- موارد کاربرد کرکره برقی

جنس تیغه های کرکره برقی

کرکره های برقی در انواع جنس های فلزی، شیشه ای، طلقی و غیره موجود می باشند که هر کدام از این اجناس دارای قیمت های مختلفی نیز می باشد. در واقع بسته به نوع جنس کرکره برقی، می توان قیمت های مختلفی را در بازه های بسیار وسیع برای این نوع محصولات مشاهده کرد. البته که کیفیت محصولات به کار گرفته شده در ساخت کرکره ها، در قیمت کرکره برقی ‎ بسیار دخیل می باشد. از دیدگاه مشتری، ارزان تر بودن محصولات منجر به محبوبیت آنها می شود و در صورتی که ممکن است اجناس ارزان قیمت تر، از کیفیت خوبی برخوردار نباشند و پس از گذشت مدتی از استفاده آنها، کیفیت خود را از دست بدهند. پس بهتر است که هزینه ها را در این خصوص پس انداز نکرد و در زمان انتخاب و خرید این محصولات، کیفیت را شرط اول قرار داد. همچنین ممکن است که برخی از کرکره های برقی که دارای قیمت بالاتری می باشند، دارای کیفیت و ضخامت بیشتری در تیغه های خود باشند که البته بر اساس این ضخامت، می توان کاربرد آنها را دسته بندی نمود و همچنین ممکن است در قیمت کرکره برقی. تاثیر داشته باشد. به عنوان مثال کرکره های برقی فلزی با ضخامت بالای تیغه ها، از امنیت خوبی برخوردار می باشند و بیشتر بر روی درب های ضد سرقت به کار می روند. اما کرکره های برقی با تیغه های شیشه ای نازک، برای دکوراسیون داخلی درب و پنجره های منازل مسکونی یا ساختمان های اداری به کار می روند.


درب


موتور الکتریکی کرکره برقی

موتور الکتریکی که بر روی کرکره های برقی استفاده می شود، تا حد قابل توجهی در طول عمر و کیفیت آن تاثیر گذار می باشد. اگر این موتور الکتریکی با مصرف زیاد انرژی الکتریسیته در نظر گرفته شود، در واقع در دراز مدت باعث افزایش هزینه های انرژی اعم از برق می شود و همین امر نیز در زمان خرید نصب این گونه کرکره ها در نظر گرفته نمی شود. اما برخی از موتورهای الکتریکی با قیمت های بالاتر، دارای توان بیشتر، مصرف کمتر انرژی الکتریسیته و طول عمر بیشتری می باشند که البته این گونه موتورهای الکتریکی نیز باعث افزایش قیمت کرکره برقی ‎ می شوند. اما این افزایش هزینه در دراز مدت به عنوان یک صرفه جویی واقعی شناخته می شود و با در نظر گرفتن هزینه های تعمیر و نگهداری، می توان دریافت کرد که این هزینه ها بسیار ناچیز می باشند.


درب


طرح های کرکره برقی

مسئله بعدی که در قیمت کرکره برقی تاثیر گذار می باشد، طرح روی تیغه ها می باشد. ممکن است یک کرکره برقی با طرحی ساده و یکرنگ تهیه شود و بیشتر از اینگونه محصولات در درب های ضد سرقت و فروشگاه ها استفاده می شود. طرح های موجود بر روی تیغه های کرکره برقی که قابل انتخاب می باشند، توسط دستگاه های مخصوصی بر روی این تیغه ها چاپ می شوند و قابل شستشو نیز می باشند. این طرح ها را مشتریان در زمان خرید و نصب کرکره برقی انتخاب می نمایند و کیفیت چاپ و نوع طرح نیز در قیمت کرکره برقی ‎ تاثیر گذار می باشد. البته گاهی اوقات استفاده از طرح های اختصاصی در برخی از انواع کرکره های برقی امکان پذیر نیست و باید براساس اصول استاندارد آنها این کار را انجام داد. به عنوان مثال در کرکره های برقی شیشه ای که زیبایی تیغه های پلی کربنات خود تیغه ها بسیار جذاب تر می باشد، استفاده از طرح های رنگارنگ کار بیهوده ای می باشد و از کیفیت این کرکره ها می کاهد.


درب


موارد کاربرد کرکره برقی

کاربرد برخی از کرکره های برقی بسته به نوع تیغه ها و ضخامت آنها متفاوت می باشد. این کاربرد ها نیز می تواند تاثیر به سزایی در قیمت کرکره برقی ‎به جای بگذارد. به عنوان مثال کرکره هایی که بر روی درب و پنجره ها و در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند، دارای جنس لطیف و ضخامت کمی می باشند و به همین دلیل وزن کمتری نیز دارا می باشند. این نوع کرکره ها موتورهای الکتریکی قوی نیاز ندارند و با یک موتور ضعیف تر نیز می توانند عملیات خود را انجام دهند. در این نوع کرکره ها می توان قیمت های کمتری را مشاهده نمود و کرکره هایی که با جنس قوی تر و ضخامت بیشتری ساخته می شوند، مسلماً دارای وزن بیشتری می باشند و همین وزن بیشتر باعث استفاده از موتورهای الکتریکی قوی تری نیز می شود. استفاده از اینگونه تجهیزات قوی و با استقامت بالا، منجر به افزایش قیمت کرکره برقی نیز می شود و در برابر خیلی از اتفاقات مانند سرقت و آتش سوزی مقاوم می باشند. پس کاربردهای مختلف کرکره های برقی یکی از مهم ترین پارامترهای تاثیر گذار در قیم کرکره برقی می باشد.


درب


محدوده قیمت کرکره برقی

به دلیل اینکه قیمت کالاهای اولیه و دستمزد ساخت و نصب کرکره های برقی در بازار مشخص نیست و در حال نوسان می باشد، می توان انواع کرکره های برقی را در محدوده قیمتی 185 هزار تومان به بالا یافت کرد. البته این قیمت برای هر متر مربع از کرکره می باشد که باید در مساحت کرکره مورد استفاده محاسبه شود.

محصول مرتبط وجود ندارد

پروژه مرتبط وجود ندارد