قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی در سراسر دنیا اغلب دارای دامنه ای از 300 تا 1000 دلار می باشد و تا حدودی می توان گفت قیمت کرکره برقی به اندازه و کیفیت ساختار آن بستگی دارد. هرچند آن ها امنیت بسیار زیادی را در زمینه های مختلف به شما ارائه می دهند اما می توان گفت اندکی قیمت کرکره برقی بالاست. قیمت کرکره برقی های بزرگ ممکن است به حدود 900 تا 1000 دلار یا حتی بیشتر برسد. کرکره برقی مسئول انجام اقدامات محافظه کارانه برای خانه شما می باشد. این ابزار شما را در برابر مزاحمان وقتی در منزل نیستید در امان نگاه می دارند. از دیگر مزایای استفاده از کرکره برقی می توان به حفاظت از منزل در برابر طوفان و اشعه های خطرناک خورشید اشاره کرد که ممکن است قیمت کرکره برقی متفاوت باشد.. موردی که ممکن است شما را از خرید یک کرکره برقی منصرف کند قیمت کرکره برقی می باشد. با خرید یک کرکره برقی شما باید یک برقکار استخدام کنید تا سیم های اتصالی و بخش های الکتریکی آن را برای شما نصب کند.

قیمت کرکره برقی به عوامل بسیاری مختلفی بستگی خواهد داشت و بنابراین اعلام قیمت کرکره برقی مشخص ممکن نیست. در میان این عوامل می توان به عوامل متغیر مانند دستمزد و برخی عوامل ثابت مانند هزینه های مربوط به تهیه مواد اولیه اشاره کرد. در این مقاله به بررسی و معرفی عوامل موثر در تعیین قیمت کرکره برقی خواهیم پرداخت.

مدل های مختلف کرکره برقی کارایی های بسیار زیاد و متنوعی دارند. از این کرکره ها برای مقاصد و مکان های بسیار مختلفی می توان استفاده کرد.. بنابراین دور از ذهن نخواهد بود که بیان کردن قیمتی ثابت برای قیمت کرکره برقی ممکن نیست. برای مثال، طبعاً قیمت کرکره برقی یک انبار بزرگ با کرکره برقی یک فروشگاه پوشاک کوچک بسیار متفاوت خواهد بود. بنابراین، از آنجایی که ارائه قیمت کرکره برقی مقدور نیست، در این مطلب به معرفی عواملی خواهیم پرداخت که در تعیین قیمت کرکره برقی موثر خواهند بود. آشنایی با این عوامل از این حیث نیز مفید خواهد بود که به شما کمک می کنند تا انتخاب خود را بهتر و آگاهانه انجام دهید. بنابراین،‌ قادر خواهید بود کرکره برقی مورد نظر را با کیفیت بالا و همچنین با قیمتی مناسب تهیه کنید.


درب


رابطة بین ماهیت و قیمت کرکره برقی:

نصب کرکره برقی شاید تنها یک مرتبه و شاید نهایتاً برای دو مرتبه در هر ساختمان اتفاق بیفتد. بنابراین، احتمال بازگشت مشتریان و انجام خرید مجدد در آن ها بسیار ناچیز است. همین امر تا حد زیادی در قیمت کرکره برقی تاثیر گذاشته است. برخی از شرکت های تولید کننده بر همین اساس تصمیم به افزایش نرخ ها و دریافت سود حداکثری از تولید انواع کرکره برقی گرفته اند تا از این روش بتوانند تعداد کم فروش خود را جبران کرده و از هر خریدار سود چشمگیری دریافت کنند. این تفکر عموماً باعث افزایش قیمت کرکره برقی می شود. از سوی دیگر، برخی شرکت ها تصمیم به کاهش خدمات خود و کاهش امکانات محصولات خود می کنند تا از این روش قادر باشند قیمت کرکره برقی خود را در حد رقابت پذیرتری ارائه کرده و کماکان حاشیه سود مناسب خود را دریافت کنند. این نوع سیاست فروش اگرچه محصولاتی ارزان تر را ارائه می کند، ولی متاسفانه محصولاتی بی کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد. در این میان، سیاست مجموعة «آشیان در» ارائه کیفیت و خدمات کافی و قابل قبول در ازای قیمتی رقابتی و دریافت سود منطقی در مورد تمامی محصولات و مهمتر قیمت کرکره برقی است.

نوع موتور: نوع و قدرت مورد استفاده تاثیر زیادی در قیمت کرکره برقی خواهد داشت. البته بالا بودن قیمت موتور عموماً به معنای افزایش کیفیت آن نیز خواهد بود. این افزایش کیفیت در بازه های زمانی میان و بلند مدت می تواند هزینه های شما را تا حد نسبتاً چشمگیری کاهش داده و احتیاجی به پرداخت هزینه های مربوط به تعمیر و یا نگهداری نداشته باشید که با در نظر گرفتن انها قیمت کرکره برقی متفاوت خواهد شد.

با توجه به تمامی مواردی که در ارتباط با قیمت کرکره برقی گفته شد لازم به ذکر نیست که آنها به منزل شما حفاظت بیشتری از طوفان ها و در عین حال کاهش هزینه های انرژی می دهند. کرکره های برقی امروزی با طیف وسیعی از رنگ ها ، سبک ها ارائه می شوند و چندین ویژگی راحت دیگر را ارائه می دهند. همانطور که قبلا ذکر کردیم عواملی مانند اندازه و کیفیت ساخت آنها می تواند بر قیمت کرکره برقی تأثیر چشمگیری بگذارد. بنابراین ، اگر ایده و نگاه آنها را می پسندید ، اما هنوز به دلیل قیمت کرکره برقی مطمئن نیستید که سرمایه گذاری کنید ، روش های اندکی برای کاهش قیمت کرکره برقی برایتان وجود دارد.

در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد که می تواند قیمت کرکره برقی شما را تا حدودی کاهش دهد:

کرکره های مخصوص را خود نصب کنید

اگر با ابزارها خوب آشنا هستید و در پروژه های انجام شده خانگی خودتان تجربه دارید ، ممکن است بتوانید کرکره برقی نصب کنید. بیشتر آنها برای نصب DIY طراحی شده اند و معمولاً با یک سری کامل از دستورالعمل ها همراه هستند. همچنین می توانید دستورالعمل هایی را به صورت آنلاین یا از طریق یک فروشنده معتبر پیدا کنید که به شما در اندازه گیری دقیق پنجره یا درب مورد نظر کمک کند. این باعث می شود هر گونه گمانه زنی از طرف شما از بین برود. اما اگر کرکره های برقی را بر خلاف کابل های دستی یا باتری خود انتخاب می کنید ، برای تکمیل سیم کشی و قلاب و برق و داشتن قلاب و اطمینان از کارآمد بودن آن ، به یک برق مجزا احتیاج دارید.

بجز موارد گفته شده چه چیزی می تواند روی قیمت کرکره برقی تأثیر بگذارد؟


درب


چند عامل دیگر وجود دارد که بر قیمت کرکره برقی تأثیر می گذارد.

نوع اول نوع پوشش است که بر قیمت کرکره برقی تاثیرگذار است. آیا برای محافظت از فضای مقابل در فروشگاه خود به کرکره احتیاج دارید؟ یا به پنجره ها و درهای بیرونی خود نیاز دارید؟ هنگامی که تصمیم گرفتید کرکره برقی خود را نصب کنید ، باید در مورد سبک آن تصمیم بگیرید. برخی از مشاغل یا صاحبان خانه یک دیوار جامد از آلومینیوم می خواهند تا هیچ کس نتواند فضای آنها را ببیند. در حالی که دیگران ترجیح می دهند یک الگوی پانچ روی دیافراگم خود داشته باشند که باعث می شود برخی از نقاط دید را ببینند. انتخاب کاملاً به عهده شماست.

قیمت تولید کننده دومین فاکتور است که بر قیمت کرکره برقی تأثیر می گذارد. دقیقاً همانطور که طیف وسیعی از قیمت ها برای کلیه کالاها و مواد وجود دارد ، هر شرکتی که کرکره های برقی را تولید می کند قیمت کرکره برقی متفاوتی را شارژ می کند. این زمانی است که شما باید با یک فروشنده با تجربه مشورت کنید تا در مورد قیمت کرکره برقی های مختلف و دلایل تفاوت قیمت کرکره برقی اطلاعات کسب کنید.

ثالثاً ، نحوه انتخاب شاتر کرکره شما می تواند بر قیمت کرکره برقی تأثیر بگذارد. کرکره های برقی غلطک بیشترین قیمت کرکره برقی را دارند زیرا آنها پیچیده ترین برای ساخت و نصب هستند. آنهایی که باتری کار می کنند نسبت به همتایان برقی کمی قیمت کرکره برقی ارزان تری دارند. آنها از باتری های لیتیوم یونی با دوام طولانی مدت استفاده می کنند و از طریق جعبه کنترل قابل کار هستند. کرکره های دستی ارزانترین قیمت کرکره برقی برای شما هستند. آنها با استفاده از دسته میل لنگ کنترل می شوند که کاربر باید آن را بچرخاند تا کرکره را بالا ببرد یا پایین بیاورد.

اندازه کرکره مهمترین گزینه است که بر قیمت کرکره برقی تاثیر دارد. هرچه منطقه ای که می خواهید آن را پوشش دهید بزرگتر باشد ، قیمت کرکره برقی گران تر خواهد بود. اگر یک خانه بزرگ یا مجموعه ای از پنجره های خلیج در خانه خود دارید که می خواهید از آنها محافظت کنید ، برای پوشش دادن آنها کاملاً سرمایه گذاری خواهد بود. با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، در صورت انجام کاری که باید انجام شود چندین روش دیگر برای کاهش قیمت کرکره برقی وجود دارد.

آیا قیمت کرکره برقی زیاد است؟

بله ، قیمت کرکره برقی نسبت به سایر محافظ درب و پنجره قیمت بیشتری دارد. مطمئنا روش های مختلفی وجود دارد که می توانید قیمت کرکره برقی را کاهش دهید ، اما در پایان، آنها یک سرمایه گذاری مالی اساسی نیاز دارند. اما اگر ارزش مادی و انسانی خانه یا شغل را در نظر بگیرید که می خواهید از آن محافظت کنید ، قیمت کرکره برقی در مقایسه با آن ها حداقل است.