درب پارکینگ اتوماتیک

درب پارکینگ اتوماتیک

درب پارکینگ اتوماتیک یکی از بهترین طراحی ها در زمینۀ درب های اتوماتیک در طی سالیان اخیر است. این نوع از درب با استفاده از یک موتور کار می کند و عملیات باز و بسته شدن آن به وسیلۀ یک ریموت کنترل و به سادگی انجام می گیرد. درب پارکینگ اتوماتیک بسته به فضای موجود در یک ساختمان طراحی و به کار برده می شود. درب پارکینگ اتوماتیک انواع مختلفی دارد که براساس نوع ساختمان، فضای موجود، درخواست مشتری و میزان بودجه طراحی می شود. امروزه درب پارکینگ اتوماتیک از الزامات یک ساختمان به شمار می رود. سهولت در استفاده، نصب و نگهداری آسان، امنیت بالا، استفادۀ بهینه از فضای موجود و موارد بسیار دیگر همگی باعث شده است که استفاده از این درب ها رونق یابد.

استفاده از درب پارکینگ اتوماتیک مزایای مختلفی را برای ساکنین ساختمان ها به ارمغان می آورد. در این مقاله به معرفی برخی از مزایای استفاده از درب پارکینگ اتوماتیک پرداخته ایم و در ادامه به معرفی موارد و ویژگی هایی پرداخته ایم که هنگام انتخاب و یا سفارش یک درب پارکینگ اتوماتیک باید به آن ها توجه داشته باشید.

تقریباً تمام خانه های نوساز امروزی از درب پارکینگ اتوماتیک استفاده می کنند. مدل های مختلف درب پارکینگ اتوماتیک آنقدر مزایای مختلفی را برای صاحبان ساختمان ها به همراه دارد که حتی برخی از ساکنان ساختمان های قدیمی تر نیز به فکر تعویض درب های فعلی ساختمان خود با مدل های اتوماتیک هستند.

به نظر شما چه چیز باعث شکل گیری این تقاضا و یا جایگزین شدن درب های اتوماتیک شده است؟ دلیل این امر را باید در مزایای این درب ها جستجو کرد. با این حال، اگر فردی قصد نصب هرکدام از مدل های درب پارکینگ اتوماتیک را داشته باشد‌، آیا می دانید باید به چه مواردی توجه کند؟ در این متن تلاش شده است تا به این دو پرسش اساسی پاسخ داده شود. در ابتدا مزایای استفاده از این درب ها را ذکر کرده و در ادامه به معرفی عوامل مهمی خواهیم پرداخت که هنگام خرید و یا نصب درب پارکینگ اتوماتیک باید به آن ها توجه داشته باشید.


درب


مزایای استفاده از درب پارکینگ اتوماتیک

دسترسی آسان: برای باز و یا بسته کردن درب های اتوماتیک احتیاجی نیست خودتان این کار را با دست انجام دهید. باز و بسته شدن درب پارکینگ اتوماتیک تنها با فشردن یک دکمة‌ کنترل از راه دور انجام می شود. بنابراین، همچنان که در خودرو خود نشسته‌ هستید، درب به صورت خودکار باز و یا بسته خواهد شد. این مورد را می توان برجسته ترین مزیت استفاده از انواع درب پارکینگ اتوماتیک دانست. عموم افرادی که از این درب ها استفاده می کنند، معتقد هستند که درب های اتوماتیک کار آن ها را بسیار آسان تر کرده است. بسیاری از افرادی که قصد دارند درب های قدیمی ساختمان خود را با یکی از مدل های درب پارکینگ اتوماتیک تعویض کنند نیز به همین خاطر چنین تصمیمی را اتخاذ کرده اند.

امنیت بالا: درب پارکینگ اتوماتیک امنیت بیشتری از درب های قدیمی پارکینگ دارد. این درب ها تنها با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور مخصوصِ خود باز می شوند. بنابراین امنیت بسیار بالایی خواهند داشت. علاوه بر این، درب پارکینگ اتوماتیک این قابلیت را خواهد داشت که پس از گذشت چند دقیقه زمان باز شدن، به صورت خودکار مجدداً بسته شود. بنابراین، درب ساختمان شما هرگز (بنا به هر دلیلی مانند فراموش کردن) برای مدتی طولانی باز نخواهد ماند.

درب پارکینگ اتوماتیک مزایای مختلف دیگری را نیز به همراه دارد، ولی دو مورد ذکر شده جزو مهم و برجسته ترین مزایای استفاده از این درب ها هستند. توضیح بیشتر پیرامون مزایای استفاده از درب پارکینگ اتوماتیک از حوصلة این بحث خارج است. در ادامة‌ این مقاله به بررسی موارد خواهیم پرداخت که هنگام انتخاب و سفارش درب پارکینگ اتوماتیک باید آن ها را در نظر داشته باشید.

سروصدا: سیستم ساخت و همچنین نصب درب پارکینگ اتوماتیک باید به نحوی باشد که کمترین میزان سروصدا را ایجاد کند. این صدا ممکن است از ناحیه موتور برقی درب و یا از ناحیه ریل هایی باشد که درب روی آن ها حرکت می کند.

درب پارکینگ اتوماتیک به گونه ای طراحی شده است که در گاراژها ، خانه ها و پارکینگ های زیرزمینی نصب شوند. ویژگی های اصلی آنها به شرح زیر است: عملکرد ایمن و مطمئن ، عایق حرارتی کارآمد ، استفاده آسان و راحت و همچنین آب بندی کامل.

قیمت درب پارکینگ اتوماتیک:

برای نصب یک درب پارکینگ اتوماتیک جدید باید بین 500 تا 800 دلار هزینه کنید. معمولاً صاحب خانه می تواند در مدت زمان نه ساعت درب پارکینگ اتوماتیک را نصب کند و یک متخصص حرفه ای می تواند تقریباً در پنج ساعت درب پارکینگ اتوماتیک را نصب کند.

تولید درب پارکینگ اتوماتیک توسط شرکت آشیان در با دقت و کیفیت بالایی انجام می شود تا بتوانیم خواسته های روزافزون در حال رشد و نوسان مشتریان بالقوه خود را برآورده کنیم. ما با تولید بهترین مواد اولیه با کیفیت به تولید درب پارکینگ اتوماتیک مناسب گاراژ صنعتی مطابق با الگوهای صنعت می پردازیم. این محصولات از طرف ما توسط مشتریانی که از آنها در اهداف مسکونی و همچنین تجاری استفاده می کنند ، به خوبی پذیرفته شده اند. علاوه بر این ، ما به تحویل به موقع محصولاتمان پس از آزمایش دقیق آنها اعتقاد داریم.


درب


امکانات درب پارکینگ اتوماتیک:

• نصب آسان

• نگهداری کمتر

• برای هدایت ترافیک استفاده می شود.

• عملیات آسان

• با خنک شدن هوا و زمستان در تمام مدت ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید ایستادگی در سرما و تلاش برای باز کردن / بستن درب گاراژ شما است. درب پارکینگ اتوماتیک راه حل ایده آلی را ارائه می دهند زیرا حتی لازم نیست هنگام ورود یا خروج از گاراژ از اتومبیل خود خارج شوید. باز و بسته شدن درب گاراژ سنگین می تواند بسیار خسته کننده باشد و تلاش زیادی می خواهد و برای سالمندان یا افرادی که از لحاظ جسمی قادر به بلند کردن وزن یک درب گاراژ نیستند انجام چنین کاری کاملاً غیرممکن است.

• کنترل از راه دور

درب پارکینگ اتوماتیک معمولاً با ریموت کنترل می شوند که راحتی فوق العاده و همچنین محافظت در برابر سارقین را به همراه دارد.بنابراین ، امکان بهره برداری از درب پارکینگ با لمس یک دکمه یک روش مفید و قابل اعتماد در باز و بسته کردن درب ضمن محافظت از محتویات گاراژ شماست. برای امنیت بیشتر ، درب پارکینگ اتوماتیک دارای ویژگی ای است که اجازه می دهد درب گاراژ پس از ترک شما به طور خودکار بسته شود. درب پارکینگ اتوماتیک راه حل مناسب برای کسانی است که در هنگام ترک ملک خود قفل کردن گاراژ خود را فراموش می کنند.

اطلاعات جزئی:

درب پارکینگ اتوماتیک برای ساختمان های خانگی و تجاری از جمله آپارتمان ها ، رستوران ها و هتل ها گزینه فوق العاده ای ایجاد می کنند.

وقتی صحبت از توزیع درب پارکینگ اتوماتیک می شود، این محصول کاملاً خودکار نصب و راه اندازی آن آسان است و از گیت های عملیاتی بسیاری در درب پارکینگ اتوماتیک استفاده می شود. تیم متخصص ما اطمینان حاصل می کنند که درب پارکینگ اتوماتیک، ضد آب بوده و طراحی آن مطابق تقاضای بازار طراحی شده است بنابراین مشتری های زیادی را از نقاط مختلف جذب می کند. درب پارکینگ ما نیز مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی شده است.