درب اتوماتیک سکشنال چیست

ساختار یا Construction

درب اتوماتیک سکشنال ‎ بر اساس استاندارد، دو جداره یا دو پوششی double skinned است، در حقیقت، دری اتوماتیک سکشنال، از پانل هایی که با فوم عایق با ضخامت 40 تا 45 میلی متر پر شده اند، تشکیل می شود. این بخش ها برای تضمین استحکام و طول عمر، به طور کلی از فولاد گالوانیزه ساخته می شوند.

این به این معنی است که درب اتوماتیک سکشنال می تواند تقریبا در هر دهانه ای و به هر شکلی (گرد، طاقی و ...) نصب شود.

مزایا در یک نگاه ...

صرفه جویی در فضا

باز و بسته شدن اتوماتیک

عایق بندی شده

امنیت بالا

موجود در اندازه های بزرگ

ساخت و ساز کارآمد و تاثیر گذار درب های اتوماتیک سکشنال، استحکام و دوامی را حتی در اندازه های بزرگتر از اندازه طبیعی به همراه دارد که در درهای دیگر امکان پذیر نیست. در نتیجه، می توان از طریق استفاده از یک درب اتوماتیک سکشنال، درب های گاراژ خیلی بزرگتر را جایگزین کرد.

راه حل های صرفه جویی در فضا

درب اتوماتیک سکشنال به صورت عمودی باز و بسته می شود، به این معنی که فضای اطراف در، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این روش برای گاراژهای کوتاه و یا مسیر های عبور اتومبیل مناسب است و اجازه می دهد وسایل نقلیه درست پشت درب و بدون نیاز به فضا برای باز کردن درب، پارک شوند. پانل های درب در بالای آن جمع شده و سپس بر روی دهانه درب ورودی باز می شود. هنگامی که درب اتوماتیک سکشنال ‎ به صورت درست و دقیق نصب شود، بر خلاف سایر انواع درب ها، می توان از کل ارتفاع و عرض دهانه استفاده کرد و در واقع هیچ فضایی به هدر نمی رود. این کار، یک راه حل ایده آل برای گاراژهایی است که نیاز به ورود وسایل نقلیه بزرگ دارند یا ابعاد محدودی دارند.

سازندگان

در حال حاضر تعداد زیادی از تولید کنندگان درب اتوماتیک سکشنال در حال فعالیت و تولید محصول هستند و این محصولات را با کیفیت بالا ارائه می دهند، این گستردگی تعداد تولید کنندگان، به مصرف کننده اجازه می دهد درب اتوماتیک سکشنال مورد نظر خود را بر اساس نیازش انتخاب کند. موارد زیر، نمونه هایی از درب اتوماتیک سکشنال ‎ هستند:

درب اتوماتیک سکشنال Garador


درب


درب اتوماتیک سکشنال سری Hormann


درب


درب اتوماتیک سکشنال Ryterna


درب


درب اتوماتیک سکشنال Carteck


درب


درب اتوماتیک سکشنال SeceuroGlide


درب


امنیت

درب اتوماتیک سکشنال دو جداره یا دو پوششی عایق بندی شده، یک سری ویژگی های امنیتی قوی دارد. یک درب اتوماتیک سکشنال، همراه با یک عمل کننده الکتریکی با کیفیت، برای ورود غیر مجاز، تقریبا غیرممکن به نظر می رسد، به خصوص بدون ابزار تخصصی و سر و صدای زیاد! عمل کننده های الکتریکی Hormann Supramatic و Promatom Bi Secur دارای قفل اضافی به شکل یک قلاب فولادی روی عمل کننده هستند؛ با استفاده از این مورد و همچنین توسط موتور، پانل های درب به صورت محکمی در بالای صفحه نگه داشته می شوند. عمل کننده های الکتریکی Garador، Marantec، Carteck و Somfy نیز، مشخصات و امنیت و کیفیت بالایی را ارائه می دهند.

در مراکز تولیدی، درب اتوماتیک سکشنال ‎ عایق بندی شده، ، بدون CFC، از فوم پر شده و با ساختاری منحصر به فرد از پانل های فولادی گالوانیزه دو جداره ساخته می شود. ساختار پانل ضخیم 42 میلیمتری، قدرتی باور نکردنی را فراهم می کند، در حالی که کاهش آسیب پذیری ناشی از به هم خوردن و ضربه را نیز تضمین می کند.

سازگاری درب اتوماتیک سکشنال و درب ورودی

بسیاری از درب های اتوماتیک سکشنال سازگار با درب ورودی هستند. در این راستا، هورمان Hormann و کارتک Carteck گزینه های بیشتری را ارائه می دهند.

درب اتوماتیک سکشنال با ورودی کوچک یا Wicket Door

شاهکار واقعی مهندسی در درب های اتوماتیک سکشنال، زمانی واقعا به چشم می آید که نه تنها برای ورود وسیله نقلیه طراحی شده است، بلکه برای ورود دوچرخه، اسکوتر و صندلی چرخدار نیز مناسب و راحت است؛ به صورتی که می توان بدون باز کردن تمام درب، مورد استفاده قرار گیرد. همچنین آستانه پایین درب، تنها حدود 10 میلی متر است، که امکان دسترسی آسان برای دوچرخه، اسکوتر و صندلی چرخدار را فراهم می کند. به دلیل قدرت پانل مورد نیاز، درب های اتوماتیک سکشنال با ورودی کوچک فقط در ضخامت 42mm دوجداره ی عایق بندی شده در دسترس است.

سازندگان این نوع درب به عنوان مثال Hormann و Carteck هستند.

درب های تخصصی و سفارشی

افزایش قابل توجهی در تقاضا برای درب های اتوماتیک سکشنال سفارشی، تولید کنندگان را بر آن داشته تا درب های با انعطاف پذیری بالا طراحی کنند که تقریبا هر ماده ای را بتوان برای سطح جلویی درب استفاده کرد. درب های اتوماتیک سکشنال ارائه شده توسط Hormann به عنوان درب های ساختمان های تجاری نیز سازگار و مناسب هستند، و به مشتری یا پیمانکار اجازه می دهد تا چوب و سایر مواد را روی سطح جلویی درب استفاده کنند و یا عبارتی را در طراحی بنویسند و یا به راحتی درب را از نظر سازگاری، به بقیه ساختمان پیوند دهند.

هورمان همچنین ALRF42 Vitraplan را برای رفع نیازهای "درب های شیشه ای" ارائه می دهد؛ یک درخواست به طور فزاینده ای محبوب با شیشه هایی با طرح های متنوع. استاندارد ALRF42 شیشه ی واقعی را در یک چارچوب با گزینه های دو و سه شیشه ای ارائه می دهد.


درب


عملکرد اتوماتیک و مکانیزم الکتریکی

درب اتوماتیک سکشنال ‎ به همراه يك عمل کننده با کیفیت مي تواند يكي از امن ترين درب های موجود در بازار را ارائه كند. یک درب اتوماتیک سکشنال، با عمل کننده دستی یا الکتریکی، سطح امنیت را به طور مساوی ارائه می دهد، عمدتا به دلیل هندسه طراحی و مکانیزم چرخ دنده ها. تمام درب های اتوماتیک سکشنال می تواند به آسانی به صورت اتوماتیک باز و بسته شوند، که به دلیل عملکرد خوب، در تمامی اندازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. چهار تولید کننده اصلی، Hormann، Carteck، Garador و SeceuroGlide، همه از عملکرد فنری استفاده می کنند، البته یکی از مزایای مشترک آن ها، سهولت در عملکرد است.

آخرین تکنولوژی اپراتور های الکتریکی مانند Hormann Bi Secur دارای ارتباط دو طرفه با تکنولوژی بالا میان اپراتور و گوشی ها هستند که بهترین سطح امنیت را ارائه می دهد. در درب های اتوماتیک سکشنال، به ویژه برای درب های با عرض بیش از 3 متر، استفاده از کنترل از راه دور remote control توصیه می شود. راحتیِ از راه دور باز کردنِ درب خیلی قابل توجه مصرف کنندگان است، به ویژه در شب های تاریک و بارانی و هنگامی که باز کردن دستی درب، آخرین چیزی است که شما می خواهید انجام دهید.

محصول مرتبط وجود ندارد

پروژه مرتبط وجود ندارد